Vijesti

2017 / Optima Telekom nudi posao

Optima Telekom nudi posao

31.05.2017

Zbog povećanja opsega posla OT – Optima Telekom d.d. traži pouzdanog i odgovornog:

Studenta/icu

sa mjestom rada u Zagrebu u Grupi za nadzor mreže.
Opis posla:
• nadzor rada telekomunikacijske mreže i usluga
• obavještavanje o smetnjama i praćenje statusa rješavanja aktivnih smetnji
• osnovna administracija na linux/unix operativnim sustavima
• osnovna konfiguracija/detekcija kvara na Cisco/Huawei mrežnoj opremi
Idealni kandidati ispunjavaju sljedeće uvjete:
• osnovno poznavanje mrežnih protokola, prednost je položen CCNA certifikat
• znanje programiranja u Python ili PHP programskim jezicima
• osnovno poznavanje rada u Linux shellu/terminalu
• poznavanje koncepta triple-play usluge (Voice, ADSL i IPTV)
• izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• mogućnost rada u smjenama

Cijena sata: 25,00 kn
Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalan profil odgovara navedenim uvjetima, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete najkasnije do 07. lipnja 2017. godine, na posao@optima-telekom.hr. sa napomenom NOC.