Croatian(HR)English (United Kingdom)
Purchase SildenafilBuy Cialis ProfessionalCialis India DiscountBuy Viagra In Thailand120mg Viagra
bolonja
vvg_na_youtube_transp_150

vvg_fb_transp_150

cisco_vvg_transparent_150

b_optika

wifi_vvg_transp_150
MSDNAA VVG

Login



French German Italian Russian Slovenian Hungarian
Business cooperation
Suradne institucije - Business cooperation
logo_ztc

Zrakoplovno-tehnički centar d.d.

http://www.ztc-atc.hr

TSRB_100 Tehnička škola Ruđera Boškovića

http://www.tsrb.hr/

auto_hrvatska

Auto Hrvatska d.d. www.autohrvatska.hr

auto_zubak_3

Auto Zubak d.o.o. www.autozubak.hr

cvh

Centar za vozila Hrvatske i Institut za vozila Hrvatske www.cvh.hr

CIBA_Vision

Ciba Vision www.cibavision.com

Croatiaairlines

Croatia Airlines www.croatiaairlines.com

dea_lens_project

Dea Lens Project d.o.o. www.dealens.hr

delta

Delta Air d.o.o. www.delta-air.hr

diamond

Diamond Aircraft Croatia d.o.o. www.diamondair.hr

doking

Dok-ing d.o.o. www.dok-ing.hr

duzs

Državna uprava za zaštitu i spašavanje www.duzs.hr

eaoo

EAOO - The European Academy of Optometry and Optics www.eaoo.info

Essilor

Essilor www.essilor.hr

euroherc

Euroherc osiguranje d.d. www.euroherc.hr

CZV_RGB_150

optinova

 

Carl Zeiss Vision

(Optinova d.o.o.)

 

http://www.optinova.hr/

 

ford_hrvatska

Ford Hrvatska www.ford.hr

formez

Formez - Centro di Formazione Studi www.formez.it

ghetaldus

Ghetaldus www.ghetaldus.hr

hrvatska_udruga_kriznog_menadzmenta

Hrvatska udruga kriznog menadžmenta  

hrvatske_sume

Hrvatske šume www.hrsume.hr
hrvatske_vode Hrvatske vode www.voda.hr

hcr

HCR - Hrvatski centar za razminiranje www.hcr.hr
hrvatski_crveni_kri Hrvatski Crveni križ www.hck.hr

hrvatski_zavod_za_javno_zdravstvo

Hrvatski zavod za javno zdravstvo www.hzjz.hr

hrvatsko_drutvo_ocnih_opticara

Hrvatsko društvo optičara i optometrista  

hyundai_gasparic_auto

Hyundai Gašparić auto www.auto.hr

INA

INA - Industrija nafte d.d. www.ina.hr

Johnson

Johnson&Johnson

www.jnj.com

www.jnjvisioncare.com

www.acuvue.com

king

King ICT d.o.o. www.king-ict.hr

lluveti

Luveti d.o.o. www.luveti.hr

media

Media d.o.o. - medicinski instrumenti aparati Zagreb www.media-instrumenti.hr

morh_head

Ministarstvo obrane Republike Hrvatske www.morh.hr

mirnovec

Mirnovec Pirotehnika www.mirnovec.hr

oralogo_hr

Oracle Hrvatska d.o.o. www.oracle.hr

proplin_copy

PROplin d.o.o. član INA grupe www.proplin.hr

pouvg

Pučko otvoreno učilište Velika Gorica www.pouvg.hr

pz_auto

P.Z. Auto d.o.o. www.pzauto.hr

RVG

RVG - Radio Velika Gorica www.rvg.hr

RCADR_2

RCADR - Regionalno središte za pružanje pomoći i uklanjanje posljedica katastrofa Divulje www.rcadr.org/onama.php
sky_link Skylink d.o.o. www.skylink.hr

SPLENDOR

Splendor d.o.o. splendor.hr

stsi

STSI - Integrirani tehnički servisi d.o.o. član INA grupe www.stsi.hr

TradeAir

Trade Air d.o.o. www.trade-air.com

KAS_KonradAdenauerStiftung

Zaklada Konrad Adenauer www.kas.de/proj/home/home/40/16/about_us-1/index.html

Zracna_Luka_Zagreb

Zračna luka Zagreb www.zagreb-airport.hr

Amblem_HRZ

Zrakoplovna vojna baza "Rudolf Perešin" - Zemunik  
     
     

bajlo

Bajlo optika www.optika-bajlo.com

DIV OPTIKA

Div optika d.o.o.  

ghet_logo

Ghetaldus Rijeka d.d. www.ghetaldus-rijeka.hr

INTEROPTIKA

Interoptika  

K.G. OPTIČNA DEJAVNOST

K.G. optična dejavnost d.o.o.  

mediterran_optic

Mediterran optic d.o.o. www.mediterranoptic.com

MIPY OPTIKA

Mipy optika  

O.K.M. - KUKOVIČ

O.K.M. - Kukovič d.o.o.  

OČNA OPTIKA OCULUS

Očna optika Oculus  

OČNA OPTIKA PETRIĆ

Očna optika Petrić  

OPTIČARKSI OBRT EDUARD KOBAČIĆ

Optičarski obrt, fotokopiranje i trgovina Eduard Kobačić  

OPTIKA ARALICA

Optika Aralica  

OPTIKA ČASTEK

Optika Častek  

OPTIKA DUIĆ

Optika Duić d.o.o.  

OPTIKA FORMULA R&R

Optika Formula R&R  

logo_optike_hrast

Optika Hrats d.o.o. www.optika-hrast.hr

OPTIKA LINETA MAJDAK

Majdak d.o.o. - optika Lineta  

OPTIKA MIKULIN

Optika Mikulin  

OPTIKA NJEGO

Optika Njego  

OPTIKA OPTOMED

Optika Optomed  

OPTIKA RA-VU

Optika RA-VU d.o.o.  

optika_saric

Optika Šarić www.optika-saric.hr

OPTIKA ŠORE

Optika Šore  

OPTIKA TROSKOT

Optika Troskot  

OPTIKA VAZDAR

Optika Vazdar  

optika_vista_copy

Optika Vista  

optika_vitrum

Optika Vitrum www.vitrum.hr

optika_wachtler

Optika Wachtler www.optika-wachtler.hr

OPTIKA ZDENKA

Optika Zdenka  

PRIZMA VISION

Prizma Vision d.o.o.  

prooptika

Prooptika d.o.o. www.prooptika.hr
     
     
 
 
AddThis Social Bookmark Button
Last Updated on Friday, 08 July 2011 09:18
 
Stranice izradili studenti Veleučilišta Velika Gorica
Goran Batušić i Krešimir Mihalj